Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Obezita a chudnutie

6 položiek celkom
Chróm Aktiv 30 toboliek
€3,95

Chróm hrá dôležitú úlohu v zabezpečení metabolizmu makroživín, tj, cukrov, tukov a bielkovín, prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. 

Kód: 9
Aloe vera gél 500 ml
€8,85

Aloe podporuje činnosť tráviacej sústavy a jej zachovanie v normálnom stave. Prispieva k pravidelnej črevnej funkcii, podporuje pohyb črevného obsahu.

Kód: 378
Spirulina Chlorela doza 150 ml CZ vizualizace
€9,24

Prípravok je kombináciou sinice Spirulina a sladkovodnej riasy Chlorella vo vyváženom, nutrične sa vzájomne doplňujúcom pomere.

Kód: 28
Rakytníkový olej 100 % 50 ml
€10,16

Rakytník rešetliakový obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok.

Kód: 50
Aloe vera gél 1 l
€12,21

Aloe podporuje činnosť tráviacej sústavy a jej zachovanie v normálnom stave.

Kód: 377
Chillies Active 90 tabliet
€15,65

Originálny prípravok pre podporu prekrvenia tkanív a pre znižovanie telesnej hmotnosti.

Kód: 145

Hľadáte spôsob ako rýchlo schudnúť? Internet je plný týchto návodov, majú ale jedno spoločné - nefungujú. Receptom ako bojovať s obezitou a ako schudnúť zdravo je predovšetkým zmena stravovania, životného štýlu a dostatok pohybu. Až v tomto prípade Vám dokážu pomôcť aj podporné prostriedky, nie je to ale nič, čo by vyriešilo problém za vás.

Prírodné prostriedky VIRDE sú pomocníkom, ktorý Vám v chudnutí a boji s nadváhou a obezitou môže účinne pomáhať. Tieto doplnky stravy s vyváženým zložením pomáhajú znižovať chuť do jedla, dodávajú telu potrebné živiny, energiu, vitalitu, fungujú ako spaľovače tukov, pomáhajú zrýchleniu metabolizmu a podporujú chudnutie.