Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Spirulina Plus Chlorella 100 tabliet

Kód: 28
Značka: Virde
€9,24
Skladem

Prípravok je kombináciou sinice Spirulina a sladkovodnej riasy Chlorella vo vyváženom, nutrične sa vzájomne doplňujúcom pomere.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je kombináciou sinice Spirulina a sladkovodnej riasy Chlorella vo vyváženom, nutrične sa vzájomne doplňujúcom pomere. Spirulina a Chlorella podporujú tonizáciu organizmu, dodávajú energiu, pomáhajú pri únave, posilňujú vitalitu. Spirulina poskytuje aminokyseliny pre tvorbu a udržiavanie svalovej hmoty pri znižovaní telesnej hmotnosti. Obmedzuje príjem cukrov znižovaním miery štiepenie škrobu, ktorý pri prechode tenkým črevom naviac podporuje jeho aktivitu, je častou súčasťou redukčných diét. Chlorella podporuje metabolizmus a tráviacie funkcie, priaznivo ovplyvňuje funkciu pečene, žlčníka, obličiek a hrubého čreva. Posilňuje rast symbiotickej črevnej mikroflóry, prispieva k vylučovaniu škodlivých a odpadových látok, pomáha detoxikovať organizmus. Priaznivo pôsobí na tvorbu leukocytov a tým aj na činnosť imunitného systému. Blahodarne ovplyvňuje činnosť srdca a ciev, pomáha zachovávať normálny krvný hladinu cukru a cholesterolu.

Zloženie: Spirulina 1400 mg, Chlorella 1400 mg v 4 tabletách

Doporučené dávkovanie: 4 tablety za deň, pri redukčných diétach užívať 2 tablety pred každým hlavným jedlom.

Obsah: 100 tabliet

Hmotnosť obsahu: 75 g

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 15 - 25º C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svetlom. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.