Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

O spoločnosti

VIRDE - Ochranný štít pre Vaše zdravie

Doplnky stravy na prírodnej báze a ošetrujúca kozmetika sú hlavnými produktami našej spoločnosti, ktorá sídli v Štemplovci pri Opave. Firma si za dobu svojej existencie od r. 1996 vybudovala silné postavenie na českom trhu a svoje hlavné obchodné aktivity presunula aj na Slovenko, Poľsko a Maďarsko.

Spočiatku firma fungovala ako obchodná, poradensko-konzultačná a servisná spoločnosť v oblasti farmácie s cieľom lepšie skoordinovať spoluprácu medzi jednotlivými článkami farmaceutického a obchodného reťazca. Po 11 rokoch sme zahájili vlastnú výrobu ošetrujúcej a pestujúcej kozmetiky. Vďaka vlastným, účinným a originálnym receptúram založeným iba na prírodnej báze sme schopní pružne reagovať na dopyt trhu. Naše kozmetické výrobky dodávame v súčasnosti predovšetkým v gélovej, olejovej a emulznej forme. V portfóliu máme tiež doplnky stravy, u ktorých sme schopní ponúknuť rad zaujímavých bonusových výhod ako pre obchodné firmy, tak pre konečného zákazníka. Naše výrobky slúžia ako prevencia civilizačných ochorení a podporujú zdravší a spokojnejší život. V sortimente sú zaradené najmä také prípravky, ktorých účinnosť je preverená dlhoročnými skúsenosťami ľudového liečiteľstva i odbornými lekármi.

Partnerom sme schopní ponúknuť zákazkovú výrobu do privátnych značiek.

V rokoch 2013/2014 prebehla rozsiahla rekonštrukcia a modernizácia centrály firmy, na ktorú sme získali časť prostriedkov z fondov EÚ.

 

spolecnost-virde