Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

O spoločnosti

VIRDE - Ochranný štít pre Vaše zdravie

Doplnky stravy na prírodnej báze a ošetrujúca kozmetika sú hlavnými produktami našej spoločnosti, ktorá sídli v Štemplovci pri Opave. Firma si za dobu svojej existencie od r. 1996 vybudovala silné postavenie na českom trhu a svoje hlavné obchodné aktivity presunula aj na Slovenko, Poľsko a Maďarsko.

Spočiatku firma fungovala ako obchodná, poradensko-konzultačná a servisná spoločnosť v oblasti farmácie s cieľom lepšie skoordinovať spoluprácu medzi jednotlivými článkami farmaceutického a obchodného reťazca. Po 11 rokoch sme zahájili vlastnú výrobu ošetrujúcej a pestujúcej kozmetiky. Vďaka vlastným, účinným a originálnym receptúram založeným iba na prírodnej báze sme schopní pružne reagovať na dopyt trhu. Naše kozmetické výrobky dodávame v súčasnosti predovšetkým v gélovej, olejovej a emulznej forme. V portfóliu máme tiež doplnky stravy, u ktorých sme schopní ponúknuť rad zaujímavých bonusových výhod ako pre obchodné firmy, tak pre konečného zákazníka. Naše výrobky slúžia ako prevencia civilizačných ochorení a podporujú zdravší a spokojnejší život. V sortimente sú zaradené najmä také prípravky, ktorých účinnosť je preverená dlhoročnými skúsenosťami ľudového liečiteľstva i odbornými lekármi.

Partnerom sme schopní ponúknuť zákazkovú výrobu do privátnych značiek.

V rokoch 2013/2014 prebehla rozsiahla rekonštrukcia a modernizácia centrály firmy, na ktorú sme získali časť prostriedkov z fondov EÚ.

 

spolecnost-virde

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie