Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Obchodné podmienky

ÚVODNÉ USTANOVENIA

Úvodné ustanovenia: Tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú podmienky realizácie dodávok tovaru firmou VIRDE SLOVAKIA s.r.o., IČO: 36603881, IČODPH: SK2022138888, ďalej označované ako predávajúci.

PREDMET PLNENIA

Predmetom plnenia týchto všeobecných obchodných podmienok je prijímanie objednávok pomocou internetu a realizácia dodávok tovaru záväzne objednaných kupujúcim.

SPÔSOB OBJEDNÁVOK INTERNETOM

Po výbere tovaru, vyplnení kontaktných údajov (ak nie ste registrovaní) a odoslaní objednávky sa Vaša elektronická objednávka stáva obojstranne záväznou v okamihu, keď taktiež elektronicky (prostredníctvom Internetu) potvrdíme jej prijatie a to na e-mailovú adresu, uvedenú v objednávke. Tento tovar Vám bude dodaný podľa ďalej uvedených dodacích podmienok.

DODACIE PODMIENKY

Štandardne odosielame tovar do 3 pracovných dní. Ak sa zásielka vráti ako nevyzdvihnutá, zákazník bude informovaný a požiadaný na opätovné zaslanie. V prípade, že bude požadovať druhé zaslanie objednaného tovaru, bude mu vyfakturovaná dvojnásobná výška poštovného.

POŠTOVNÉ A BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY)

Celková výška objednávky vč. DPH Poplatok
od do
0 € 59,49 € 5,05 €
59,50 € - 0 €

ODBER OBJEDNANÉHO TOVARU

Poštovou zásielkou - tovar Vám bude zaslaný prostredníctvom prepravnej služby na adresu, ktorú ste uviedli v kontaktných údajoch (registrácii) pri objednaní. Veľmi dôležité je uvedenie Vášho kontaktného telefónu.

PLATBA ZA OBJEDNANÝ TOVAR

Dobierkou - tovar Vám bude zaslaný na dobierku na adresu, ktorú ste uviedli v kontaktných údajoch (registrácii) pri objednaní.

VRÁTENIE TOVARU

Tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné podľa zákona vrátiť do 14 dní bez udania dôvodov, ak sú splnené nasledujúce podmienky: vrátený tovar musí byť nepoužitý a nepoškodený, pokiaľ bol vrátený tovar zabalený do špeciálneho obalu, musí byť nerozbalený, vrátený tovar musí byť s kompletným príslušenstvom s ktorým bol dodaný, vrátený tovar musí byť so všetkými dokladmi, ktoré spolu s ním boli odoslané - záručný list, manuál atď. Vrátený tovar je potrebné zaslať ako štandardnú zásielku (nie na dobierku - nepreberáme) v uvedenej lehote (určujúci je dátum doručenia predávajúcemu).

REKLAMÁCIA TOVARU

Pre tovar zakúpený v našom internetovom obchode platí bez výnimky zákonom daná záručná lehota. Plne tiež zodpovedáme za výrobné chyby a prípadné škody vzniknuté pri dodaní tovaru. Kupujúci je povinný bezprostredne po prevzatí zákazky skontrolovať jej obsah, či je v súlade s priloženým dodacím listom či položkovou faktúrou. V prípade nesúladu môže túto zásielku odmietnuť. V prípade, že reklamácia dodávky nebude urobená najneskôr do 7. pracovného dňa, považuje sa za odsúhlasenú. Reklamácia bude potom vybavená najneskôr do 7 pracovných dní. V prípade neprevzatia zásielky musí byť vrátený aj daňový doklad.

Reklamačná adresa a osoba poverená vybavovaním reklamácií
VIRDE, spol. s r.o. Štemplovec 10 747 74 Holasovice
kontaktná osoba: Pavla Víchová, virde@virde.cz

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Kupujúci súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov predávajúcim. Predávajúci uchová informácie o zákazníkovi v súlade najmä so zákonom o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. Predávajúci sa zaväzuje k tomu, že: zverené osobné údaje kupujúceho použije  len za účelom dodania tovaru objednaného v našom internetovom obchode kupujúcemu, pokiaľ kupujúci sám neurčí inak zverené osobné údaje kupujúceho nepredá ani za žiadnym účelom neposkytne akejkoľvek tretej strane bez predchádzajúceho súhlasu kupujúceho, na želanie kupujúceho i bez udania dôvodu jeho osobné údaje vymaže zo svojej databázy. Viac informácií tu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie