Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Aloe vera

6 položiek celkom
Aloe vera Hand care
€2,26

Regeneračný, upokojujúci a zvláčňujúci ochranný krém na ruky obohatený o aloe vera, vďaka ktorému má priaznivé účinky na pokožku, výborné ochranné vlastnosti, dobre sa vstrebáva...

Kód: 163
Aloe vera spray 50 ml
€3,54

Aloe vera spray je vyrobený zo 100% šťavy z Aloe barbadensis, ktorej vitamíny a minerály navracia pokožke sviežosť a vitalitu.

Kód: 54
Aloe vera gél s D-panthenolom 200 ml
€4,26

Obsahuje komplex vysoko účinných látok, ktoré poskytujú okamžité upokojenie podráždenej pleti napríklad po slnění, holení a pod.

Kód: 53
AV tablety doza 2 vizualizace
€5,49

Aloe podporuje funkcie tráviacej sústavy a jej udržiavanie v normálnom stave.

Kód: 1
Aloe vera gél 500 ml
€8,85

Aloe podporuje činnosť tráviacej sústavy a jej zachovanie v normálnom stave. Prispieva k pravidelnej črevnej funkcii, podporuje pohyb črevného obsahu.

Kód: 378
Aloe vera gél 1 l
€12,21

Aloe podporuje činnosť tráviacej sústavy a jej zachovanie v normálnom stave.

Kód: 377

Aloe Vera je až jeden meter vysoká rastlina známa pre svoje skvelé vlastnosti. V rôznych kultúrach je nazývaná mnohými prívlastkami, ako napr. rastlina života, prameň večnej mladosti alebo zázračná aloe. Pôvodom je pravdepodobne zo severnej Afriky, rastie však aj v stredomorských krajinách, napr. Španielsku, Taliansku alebo Indii a južnej Afrike. Dnes je Aloe Vera hojne spracovávané vo farmaceutickom a kozmetickom priemysle. Aj v našom portfóliu nájdete výrobky s touto blahodarnou rastlinou.