Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Chrbát, šija, nohy

7 položiek celkom
Medvedia masť
€4,96

Unikátna bylinná masť je vyrobená podľa tradičnej receptúry obsahujúca medvedí cesnak a cenné bylinné extrakty, ktoré poskytujú príjemný pocit tepla a úľavy.

Kód: 128
Konopný balzam hrejivý 200 ml
€5,81

Balzam s bylinnými extraktmi je určený ku komplexnej starostlivosti o kožu.

Kód: 142
Konopný balzam chladivý 200 ml
€5,81

Chladivý balzam s bylinnými extraktmi ku komplexnému ošetreniu kože.

Kód: 143
flexistic gel
€6,12

Gél pre starostlivosť o pokožku účinne kombinuje blahodárne vlastnosti kadidla indického, kolagénu, MSM, glukosamín sulfátu a chondroitínu.

Kód: 437
Rakytníkový olej 100 % 50 ml
€10,16

Rakytník rešetliakový obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok.

Kód: 50
flexistic kapsle
€11,88

Výživový doplnok Flexistik je určený na intenzívnu starostlivosť o kĺby. Glukosamín sulfát a chondroitín sulfát sa prirodzene vyskytujú látky v spojivových tkanivách vrátane...

Kód: 443
flexistic spray
€16,80

Veľmi účinný sprej s chladivými aj prehrievacími účinkami kombinuje vlastnosti Boswellia serrata, rastlinného kolagénu, MSM, glukosamín sulfátu a chondroitínu. Obsahuje veľké...

Kód: 440

Bolia Vás niekedy chrbát alebo nohy? Nie ste sami, tieto komplikácie postihujú viac ako 50% populácie. Súvisí to s dobou - oslabením pohybového aparátu, svalov, ale aj oslabením organizmu, spôsobenom nedostatkom pravidelného fyzického pohybu, aj ako prejav nedostatku niektorých základných živín.

Na bolesti chrbta a šije Vám pomôžu špeciálne cviky, ktoré posilnia a spevnia svalstvo. Prírodné doplnky VIRDE pomôžu doplniť vitamíny, minerály a ďalšie potrebné látky.

Velmi sa osvedčujú aj masáže príslušných partií. Vyskúšajte naše chladivé alebo zahrievacie gély, určené pre masáže krku, chrbta alebo nôh. Prinesú Vám úľavu a osvieženie.