Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Flexistik gel

Kód: 437
Značka: Virde
€6,12
Skladem

Gél pre starostlivosť o pokožku účinne kombinuje blahodárne vlastnosti kadidla indického, kolagénu, MSM, glukosamín sulfátu a chondroitínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gél pre starostlivosť o pokožku účinne kombinuje blahodárne vlastnosti kadidla indického (Boswellia serrata), kolagénu, MSM, glukosamín sulfátu a chondroitínu.
Indické kadidlo sa využívalo v Oriente u osôb s rizikom kĺbového reumatizmu.
Kolagén je jedným z najdôležitejších proteínov, ktoré si vytvára naše telo. Je zodpovedný za pružnosť pokožky a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.
MSM (Methylsulfonylmetán) je organická zlúčenina síry. Má antioxidačné vlastnosti a uľahčuje prenikanie živín.
Chondroitín sulfát dokonale hydratuje, upokojuje a upokojuje pokožku, chráni pred podráždením, zvyšuje odolnosť voči škodlivým vplyvom vonkajších faktorov.

Obsah: 350 g

Zloženie: Aqua, Boswellia Serrata Extract, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Glucosamine Sulfate, Sodium Chondroitin Sulfate, Dimethyl Sulfone, Soluble Collagen, Sodium Citrate, Carbomer, Polyacrylate Crosspolymer-6, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Triethylene Glycol, Triethanolamine, Parfum, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

 Použitie: Najviac 2x denne pri aplikácii na celý povrch tela.

 Upozornenie: Určené na vonkajšie použitie. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosah detí a na suchom mieste pri teplote 5 – 25°C.