Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Chillies Active 90 tabliet

Kód: 145
Značka: Virde
€15,65
Skladem

Originálny prípravok pre podporu prekrvenia tkanív a pre znižovanie telesnej hmotnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výťažok z papriky s obsahom kapsaicínu je častou zložkou redukčných programov, prispieva ku znižovaniu telesnej hmotnosti. Garcínia je ďalšou takmer nepostrádateľnou súčasťou odtučňovacích diét. Obmedzuje pocit hladu a chuť k jedlu, pomáha udržovať normálnu hladinu cukru a tukov v krvi. Potláča tvorbu tukov a ich hromadenie v tkanivách, pomáha znižovať tukové zásoby v tele. Ginkgo podporuje cirkuláciu krve a periférny krvný obeh – prispieva k prekrveniu krvných kapilár. Pomáha udržovať dobrý sluch a zrak, priaznivo pôsobí na činnosť a aktivitu mozgu s postupujúcim vekom.

Zloženie: garcínia kambodžská extrakt z plodu 1251 mg, objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy, sodná soľ karboxymetyl škrobu, zelený čaj extrakt z listu 282 mg, paprika ročná extrakt z plodu 150 mg, ginkgo dvojlaločné extrakt z listu 39 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý v 3 tabletách. Povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza.

Odporúčané dávkovanie: 2 - 3 tabliety za deň.

Hmotnosť obsahu: 135 g

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Uschovajte mimo dosahu malých detí! Skladujte pri teplote do 250 C. Chráňte před vlhkom a priamym slnečným svetlom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať jako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.