Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Chróm Aktiv 30 toboliek

Kód: 9
Značka: Virde
€3,95
Skladem

Chróm hrá dôležitú úlohu v zabezpečení metabolizmu makroživín, tj, cukrov, tukov a bielkovín, prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín B6 podporuje normálny energetický metabolizmus, pomáha pri znižovaní miery únavy a vyčerpania a pri udržiavaní normálnej psychickej činnosti. Prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, podieľa sa na udržiavaní funkcie nervového a imunitného systému. Zinok sa podieľa na udržiavaní normálneho metabolizmu bielkovín, sacharidov, tukov, mastných kyselín a vitamínu A, priaznivo ovplyvňuje syntézu bielkovín. Prispieva k správnej funkcii zraku a imunitného systému, aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom v dôsledku pôsobenia kyslíkových radikálov.

Zloženie: maltodextrín (plnidlo), zelený čaj 50 mg, stearát horečnatý (protihrudkujúca látka), zinok (oxid zinočnatý) 9 mg (tj 90 % ODD *), vitamín B6 (pyridoxín) 2 mg (tj.143 % ODD), chróm (chlorid chromitý) 84 µg (tj 210 % ODD) v 1 kapsule.

Obal kapsuly: želatína

Dávkovanie: 1 -2 kapsuly za deň

Balenie: 30 kapsúl

Hmotnosť obsahu: 8 g

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 14 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.