Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Ľubovníkový olej 50 ml

Kód: 51
Značka: Virde
€6,78
Skladem

Olej z účinnými látkami z ľubovníka prispieva k psychickej rovnováhe, k optimálnej relaxácii a dobrej nálade, podporuje dobrý spánok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej z účinnými látkami z ľubovníka prispieva k psychickej rovnováhe, k optimálnej relaxácii a dobrej nálade, podporuje dobrý spánok. Priaznivo ovplyvňuje psychický aj fyzický stav a základné telesné funkcie, má tonizačné účinky. Podporuje imunitu, udržiavanie normálneho stavu srdca a ciev. Stimuluje mentálnu aktivitu, posilňuje adaptáciu organizmu v extrémnych a stresových situáciách. Obsahuje látky podporujúce potenie a prečistenie tela. Povzbudzuje trávenie, tvorbu a vylučovanie žlče, funkciu črevného traktu. Upokojuje pri podráždení hrdla, uľahčuje dýchanie. Pomáha udržiavať kvalitu a svieži vzhľad pokožky.

Zloženie: ľubovník bodkovaný, olej 10 ml v 100 ml prípravku. Prídavné látky: olivový olej, alfa-tokoferol 500 mg.
Denná dávka 2 ml obsahuje 200 mg ľubovníkového oleja a 10 mg alfa-tokoferolu (vitamín E, 100% referenčnej výživovej hodnoty).

Dávkovanie: 1 mokka lyžička (cca 2 ml) za deň.

Objem balenia: 50 ml

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotným ani dojčiacím ženám. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte pri teplote 5 - 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pri užívaní či vonkajšej aplikácii sa nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Prípravok nesmie byť používaný spolu s antidepresívami a lieky obsahujúce digoxin.