Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Spánokfit 60 toboliek

Kód: 27
Značka: Virde
€6,40
Skladem

Prípravok obsahuje kombináciu prírodných extraktov pre skvalitnenie spánku a udržiavanie duševnej pohody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok obsahuje kombináciu prírodných extraktov pre skvalitnenie spánku a udržiavanie duševnej pohody. Chmeľ v kombinácii s valeriánou pomáha upokojiť nadmernú aktivitu, uľahčuje zaspávanie a podporuje prirodzený a zdravý spánok. Medovka upokojuje, znižuje napätie, prispieva k optimálnej relaxácii a na udržiavanie pozitívnej nálady. Priaznivo ovplyvňuje zaspávanie a spánok. Spolu s valeriánou podporuje činnosť tráviaceho traktu. Valeriána pomáha upokojiť nervové napätie a stres z hektického životného štýlu, priaznivo pôsobí na fyzickú i psychickú kondíciu. Podporuje funkciu srdca, pomáha udržiavať normálny krvný tlak, posilňuje cievne steny.

Zloženie: maltodextrin (plnidlo), suchý extrakt koreňa valeriány lekárskej 100 mg, suchý extrakt kvetu chmeľu obyčajného 50 mg, suchý extrakt listu medovky lekárskej 50 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka) v 1 kapsule.

Obal tobolky: želatína, glycerín

Doporučené dávkovánie: 1 kapsula za deň, pred spaním

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.