Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Solná masť 200 ml

Kód: 74
Značka: Virde
€6,33
Skladem

Soľná premasťujúca masť s dlhodobejším pôsobením pre intenzívnu starostlivosť o suchú, stvrdnutú a popraskanú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Soľná premasťujúca masť s dlhodobejším pôsobením pre intenzívnu starostlivosť o suchú, stvrdnutú a popraskanú pokožku. Je vyrobená s použitím prírodnej, silne mineralizovanej vody pôvodom z treťohorného mora - tzv jódobrómové soľanky, ktorá sa čerpá z hĺbky 500-1000 ma obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík spolu s ďalšími minerálmi vo forme chloridov, bromidov a jodidov. Komplex minerálov dôkladným prekrvením vyživuje pokožku, pomáha jej udržiavať pružnosť a svieži vzhľad, odďaľuje jej starnutie. Zjemňuje, zmäkčuje a zvláčňuje tvrdú, suchú a svrbiacu kožu. Podporuje revitalizačné procesy v koži, urýchľuje zacelenie drobných praskliniek v pokožke, blahodarne pôsobí na kožu so sklonmi k ekzémom, lupienke a akné. Osvedčuje sa aj použitie pri problematickej a citlivej pokožke, masť výborne premasťuje, dobre sa rozotiera, dlho udržuje vláčnosť, možno ju použiť aj na noc.

Zloženie: Petrolatum, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Magnesium Bromide, Potassium Iodide, Sodium Iodide, Urea, Diazolidinyl Urea, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Triethanolamine, Citric Acid.

Spôsob použitia: masť naneste na pokožku najlepšie po umytí 2x za deň. Pri použití ako nočná masť, aplikovať s primeraným predstihom kvôli dostatočnému vstrebaniu.

Obsah: 200 ml

Upozornenie: Určené k vonkajšiemu použitiu. Zabráňte vniknutiu do očí. Skladujte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 10-25° C na suchom mieste, bez prístupu slnečného svetla.