Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Rakytník s betaglukánom 200 ml

Kód: 49
Značka: Virde
€7,04
Skladem

Rakytník prispieva k prirodzeným obranným reakciám organizmu, podporuje imunitný systém.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rakytník prispieva k prirodzeným obranným reakciám organizmu, podporuje imunitný systém. Priaznivo ovplyvňuje aktivitu tráviaceho traktu, povzbudzuje metabolizmus, posilňuje kardiovaskulárny systém. Pomáha udržiavať funkcie slizníc oka, úst i pošvy (aj pri ich suchšom stave) a normálny stav a kvalitu kože. Výťažok získaný z japonských húb "Reishi" podporuje prirodzené obranné mechanizmy organizmu, prispieva udržovanie cirkulačného systému v normálnom stave.

Zloženie: voda, fruktóza, glukóza, maltóza, extrakt z rakytníka rešetliakového 250 mg, extrakt z huby leskokôrka lesklá (Reishi) 50 mg, pomarančové aróma (arómy), sodna soľ metylcelulózy (objemové činidlo), sorban draselný (konzervant) v odporúčanej dennej dávke 7 ml.
             
Dávkovanie: 1 kávová lyžička (cca 3 -4 ml) 2 - 3x za deň

Balenie: 200 ml

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca. Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne pretrepať.