Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Prostafit 60 toboliek

Kód: 24
Značka: Virde
€7,82
Skladem

Prípravok je určený pre mužov od stredného veku k posilneniu a k starostlivosti o prostatu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prípravok je určený pre mužov od stredného veku k posilneniu a k starostlivosti o prostatu. Palmeto pomáha udržovať prostatu v normálnom stave, prispieva k udržaniu mužskej reprodukčnej schopnosti. Ženšen podporuje sexuálne schopnosti, vitalitu, imunitný systém, priaznivo pôsobí pri vyčerpaní a strate koncentrácie. Pomáha udržovať výkonnosť, prispieva k správnej cirkulácii krve a k udržovaniu mozgových funkcií. Ginkgo podporuje mikrocirkuláciu a perifernú cirkuláciu krve, prispieva k normálnej mozgovej funkcii a k udržovaniu psychickej rovnováhy.

Zloženie 1 kapsuly: Serenoa repens (palmetto) extrakt 200 mg, mikrokryštalická celulóza, inulín (objemové činidlá), Muira puama extrakt z koreňa (Ptychopetalum olacoides) 50 mg, všehoj ázijský (ženšen) extrakt z koreňa 40 mg, ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) extrakt z listu 30 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka). Obal kapsuly: želatína, glycerín

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula za deň

Hmotnosť obsahu: 35 g.

Upozornenie: Nie je určené pre deti a mládež do 18 rokov. Uschovajte mimo dosahu malých detí! Skladujte pri teplote 5 - 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať jako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.