Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Menoaktiv 60 toboliek

Kód: 120
Značka: Virde
€16,81
Skladem

Menoaktiv, originálny prípravok pre ženy stredného veku, obsahuje jedinečný komplex bylín, ktorý ho predurčuje k podpore hladkého priebehu menopauzy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Menoaktiv, originálny prípravok pre ženy stredného veku, obsahuje jedinečný komplex bylín, ktorý ho predurčuje k podpore hladkého priebehu menopauzy. Ďatelina pomáha ženám vo vyrovnávaní sa s príznakmi prebiehajúceho prechodu, ako napr s návalmi tepla, potením, nepokojom, podráždením. Priaznivo pôsobí na pevnosť kostí, na stav srdca a cievneho systému. Podporuje srdcovú funkciu, pomáha udržiavať normálny krvný tlak, posilňuje pevnosť a pružnosť cievnych stien. Angelika priaznivo ovplyvňuje stav urogenitálneho systému u žien. Obsahuje antioxidanty, ktoré organizmus chránia pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Šalvia prispieva k menopauzálnímu komfortu, podporuje opätovné zásobenie kostnej štruktúry minerálmi po jej modifikácii menopauzou. Priaznivo pôsobí na hormonálnu rovnováhu u žien, posilňuje vlasy, ak ich vypadávaniu súvisí s hormonálnou nerovnováhou, stimuluje hypofýzu a štítnu žľazu. Jám a ploštičník uľahčujú prekonávanie sprievodných javov menopauzy - návalov horúčavy, zvýšeného potenia, pocitov nepokoja a podráždenia.

Zloženie: suché extrakty z bylín ďatelina, červený kvet (Trifolium pratense L.)(40 % izoflavónov) 300 mg, angelika čínska, koreň (Angelica sinensis), 235 mg, šalvia lekárska, vňať (Salvia officinalis) 150 mg, Dioscorea villosa (jám) hľuza 10 mg, ploštičník hroznovitý, koreň (Cimicifuga racemosa) 5 mg v 2 kapsulách.

Obal kapsuly: želatína, glycerín.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly za deň, pri kľudnejšom priebehu menopauzy 1 kapsula za deň.

Hmotnosť obsahu: 27 g

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Musí sa ukladať mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svetlom! Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Pri akomkoľvek podozrení na pečeňové ochorenie prerušte konzumáciu prípravku a vyhľadajte lekára.