Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

MELATONÍN sprej 50 ml

Kód: 429
€7,50
Skladem

Výživový doplnok, ktorý napomáha skrátiť dobu potrebnú na zaspanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok s melatonínom vo sprejovej forme príjemnej na užívanie, s citrónovou vôňou a príchuťou. Melatonín je prírodný hormón, pri jeho prirodzenom nedostatku v závislosti od veku (produkcia v tele postupne klesá) prípravok slúži k jeho doplneniu do organizmu. Melatonín napomáha dosiahnuť súlad s denným a nočným cyklom - pomáha skrátiť dobu potrebnú na zaspanie. U osôb vystavených pri cestovaní časovému posunu po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag) prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy.

Zloženie 1 vstreku (70 µl): čistená voda, glukózo-fruktózový sirup (Isosugar 250) 14,76 mg, melatonín 1 mg, antioxidant: kyselina L-askorbová, prírodná aróma: citrón, konzervačná látka: sorban draselný.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 vstrek denne pred spaním. Před použitím dôkladne pretrepať!

Obsah: 50 ml

 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Užívajte iba pred spaním. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí.
Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Priaznivý účinok na zaspávanie sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu tesne pred spaním. Priaznivý účinok pri časovom posune sa dosiahne pri príjme minimálne 0,5 mg melatonínu tesne pred časom spania prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia. Uschovávajte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.