Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Magnesium Forte 30 tabliet

Kód: 119
Značka: Virde
€4,26
Skladem

Horčík prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, podporuje psychickú činnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horčík prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, podporuje psychickú činnosť. Priaznivo pôsobí na tvorbu bielkovín, pomáha udržiavať normálny stav kostí a zubov, podieľa sa na činnosti svalov, podporuje energetický metabolizmus. Vitamín B1 priaznivo ovplyvňuje činnosť nervovej sústavy, podieľa sa na udržiavaní normálnej činnosti srdca. Vitamín B2 podporuje činnosť nervovej sústavy, prispieva k udržaniu normálnych červených krviniek, normálneho zraku i pokožky. Vitamín B6 sa podieľa na funkciu imunitného a nervového systému, na reguláciu hormonálnej aktivity a spolu s vitamínom B12 na normálnej tvorbe červených krviniek. Vitamín B12 podporuje imunitný systém, energetický metabolizmus a psychickú činnosť, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania.

Zloženie: horčík (oxid horečnatý) 375 mg (100 % RVH*), mikrokryštalická celulóza, kukuričná vláknina, stearát horečnatý, oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúce látky), vitamín B2 (riboflavín) 1,4 mg (100 % RVH), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 1,4 mg (100  % RVH), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 1,1 mg (100 % RVH), vitamín B12 (kyanokobalamín) 2,5 mikrogramov (100 % RVH) v 1 tablete.

*RVH: referenčná výživová hodnota

Dávkovanie: 1 tablieta za deň. Pri vyšších nárokoch na horčík (stresové situácie, tehotenstvo, dojčenie, vysoká fyzická záťaž) možno dávku zvýšiť na 2 - 3 tabliety za deň. Odporúča sa tabletu prehltnúť a zapiť mliekom alebo čajom.

Hmotnosť obsahu: 33 g

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 - 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.