Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Kyselina listová Aktiv 30 toboliek

Kód: 15
Značka: Virde
€3,54
Skladem

Kyselina listová sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyselina listová sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Pomáha udržiavať normálnu krvotvorbu, syntézu aminokyselín a metabolizmus homocysteínu. Priaznivo pôsobí na funkciu imunitného systému a na psychickú činnosť, podieľa sa na znižovaní únavy a vyčerpania. Vitamín B2 prispieva k činnosti nervového systému, energetického metabolizmu ik udržaniu dobrého zraku. Pomáha zachovať normálny stav pokožky a slizníc, aj tvorbu červených krviniek. Vitamín B6 podporuje funkciu imunitného systému, tvorbu červených krviniek a energetický metabolizmus, znižuje únavu a vyčerpanie, podieľa sa na regulácii hormonálnej aktivity. Vitamín B12 prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, podieľa sa na procese delenia buniek, podporuje imunitný systém a energetický metabolizmus. Prípravok je vhodný pri dlhodobom užívaní liečiv a hormonálnej antikoncepcie, pri vysokej konzumácii kávy a alkoholu.

Zloženie: maltodextrín (plnidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), vitamín B2 (riboflavín) 4 mg (tj 286 % RVH), vitamín B6 (pyridoxín) 4 mg (tj 286 % RVH), kyselina listová 400 µg (tj 200 % RVH), vitamín B12 (kobalamín) 2 mg (tj 80 % RVH) v 1 kapsule. Obal kapsuly: želatína.

RVH: referenčná výživová hodnota.

Dávkovanie: 1 kapsula za deň.

Hmotnosť obsahu: 8 g (± 5%) / 30 kapsúl

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 14 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí! Uchovávajte v suchu pri teplote 5 – 25° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom! Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu..