Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Kurkumin 3-komplex

Kód: 172
Značka: Virde
€15,30
Skladem

Kurkuma vyniká širokým spektrom účinkov na organizmus. Podporuje funkciu pečene, vylučovanie tráviacich štiav a žlče, bráni ukladaniu tukov a uľahčuje ich odbúravanie z pečene.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkuma vyniká širokým spektrom účinkov na organizmus. Podporuje funkciu pečene, vylučovanie tráviacich štiav a žlče, bráni ukladaniu tukov a uľahčuje ich odbúravanie z pečene. Priaznivo ovplyvňuje nervovú sústavu, pomáha udržiavať psychickú rovnováhu. Podporuje imunitný systém, pôsobí ako silný antioxidant. Posilňuje funkciu srdca a krvný obeh, priaznivo pôsobí na tvorbu a kvalitu krvi. Priaznivo ovplyvňuje pľúca a horné dýchacie cesty, pomáha udržiavať kvalitu pokožky, upokojuje unavené a namáhané svaly a kĺby. Zázvor podporuje prirodzenú obranyschopnosť, stimuluje imunitný systém, priaznivo pôsobí na dýchanie a funkciu bronchodynamiky. Dodáva energiu, povzbudzuje vitalitu, má stimulačné a tonizujúce účinky, prispieva k odolnosti voči únave. Čierne korenie podporuje vstrebávanie živín z potravy a v rastlinných zmesiach zvyšuje účinnosť ostatných rastlinných zložiek.

Zloženie: kurkuma dlhá extrakt z koreňa (95 % kurkumín) 400 mg, zázvor lekársky extrakt z podzemku (6 % Gingerol) 350 mg, čierne korenie plod extrakt (95 % piperín) 4 mg, plnidlo: maltodextrín, protihrudkujúce látky: stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, plnidlo: talok
Obal kapsuly: želatína

Doporučené dávkovanie: 1 tobolka ráno a 1 tobolka večer, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Hmotnosť obsahu: 37,2 g

Nie je určené pre deti, tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené dávkovánie. Skladujte mimo dosah detí! Uchovávajte pri teplote do 25° C. Chráňte před vlhkom a priamym slnečným svetlom! Výrobok nenahradzuje pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.