Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Konopná masť 250 ml

Kód: 166
Značka: Virde
€3,94
Skladem

Konopná masť obsahuje 15 % oleja z konope a vitamin E.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konopná masť obsahuje 15 % oleja z konope a vitamin E. Moderné zloženie pomáha rychlo regenerovať pokožku a odstrániť symptomy spojené so suchou a šupinatou pokožkou. Na povrchu kože tvorí masť tzv. okluzívnu vrstvu, ktorá zabraňuje nadmernému odparovaniu vody z povrchu kože a zabezpečuje jej zmäkčenie a vyhladenie. Najdộležitejšou zložkou masti je olej z konope, ktorý prináša úľavu suchej pleti a dlhotrvajúce upokojenie. Vitamín E, ktorý je v prípravku obsiahnutý, má silnú antioxidačnú aktivitu, spomaľuje proces stárnutia kože a bráni tvorbe volných radikálov, ktoré podporujú oxidáciu lipidov v pokožke a zamši. Posilňuje pokožku, zabraňuje podráždeniu a zlepšuje jej hydratáciu.

Použitie: naneste vhodné množstvo prípravku na pokožku. Množstvo by malo byť také, aby, aby ho pokožka mohla absorbovať v dostupnom čase. Tam, kde je to vhodné, mȏže být prípravokk aplikovaný i niekoľkokrát za den. Pravidelné používanie zvyšuje účinok prípravku.

Zloženie: Petrolatum, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetaryl Alcohol, Sorbitan Oleate, Polysorbate 80, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

Upozornenie: Tento výrobok je určený na vonkajšie použitie.