Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Brusnica s betaglukanom 200 ml

Kód: 39
Značka: Virde
€6,30
Skladem

Výživový doplnok v tekutej forme s obsahom extraktu z plodu brusnice kanadskej a z huby lesklokôrka obyčajná (Reishi) pre podporu imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výťažok získaný z japonských húb "Reishi" podporuje prirodzené obranné mechanizmy organizmu, prispieva k udržovaniu cirkulačného systému v normálnom stave.

Zloženie: voda, fruktóza, glukóza, maltóza, extrakt z brusnice (Vaccinium macrocarpon) plod 250mg, jahodová aróma (arómy), extrakt z huby lesklokôrka obyčajná (Ganoderma lucidum – reishi) 50 mg, sodná soľ karboxymethylcelulózy (objemové činidlo), sorban draselný (konzervačná látka) v odporúčanej dennej dávke 7 ml.

Dávkovanie: Dospelí a deti od 3 rokov 1/2 polievkovej lyžice (cca 7 ml) za deň, užívať pred jedlom. V prípade potreby je možné užívať aj 2 - 3 x za deň.

Balenie: 200 ml

Upozornenie:
Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne pretrepať. Musí sa uskladňovať mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.