Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

BETAGLUCAN s vit. C 200 ml

Kód: 38
Značka: Virde
€7,04
Skladem

Betaglucan - výživový doplnok v tekutej forme pre posilnenie obranyschopnosti organizmu s výťažkom z japonských húb "Reishi" obsahujúce betaglukány.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výťažok získaný z japonských húb "Reishi" podporuje prirodzené obranné mechanizmy organizmu, prispieva k udržovaniu cirkulačného systému v normálnom stave. Vitamín C pomáha udržiavať funkciu imunitného systému, podporuje energetický metabolizmus a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Zloženie: voda, fruktóza, glukóza, maltóza, extrakt z huby lesklokôrovka obyčajná (Reishi) 300 mg, kyselina askorbová (vitamín C) 225 mg (t.j. 281 % odporúčanej dennej dávky), prírodná aróma citrón (arómy), sodná soľ karboxymethylcelulózy (objemové činidlo), sorban draselný (konzervačná látka) v odporúčanej dennej dávke 11 ml (pri hmotnosti 77 kg).

Dávkovanie: Dospelí a deti od 3 rokov: 1 ml na 7 kg hmotnosti za deň. Pri problémoch z nachladnutia a pri imunitnom oslabení organizmu z rôznych príčin je možné dávku zvýšiť až dvojnásobne.

Balenie: 200 ml

Upozornenie:
Pred každým použitím je nutné sirup dôkladne pretrepať. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte na tmavom a chladnom mieste.
Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.Nadmerná konzumácia mộže vyvolať laxatívne účinky.