Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Betaglucan 110

Kód: 417
Novinka
Značka: Virde
€9,08
Skladem

Výživový doplnok so sladidlami so zvýšeným obsahom beta-glukánu a s minimalizovaným obsahom prídavných látok pre podporu imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Betaglucan 110 predstavuje pokročilú variantu osvedčeného prípravku so zvýšeným obsahom beta-glukánu a s minimalizovaným obsahom prídavných látok. Zmes beta-glukánu a vitamínu C je určená pre podporu imunitného systému. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, zvyšuje vstrebávanie železa, znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Zloženie 2 tabliet: sladidlo: sorbitol, 1,3 - d - beta-glukán z hlivy ustricovej 220 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 136 mg (tj. 170% referenčnej výživovej hodnoty), protihrudkujúca látka: stearát horečnatý, aróma : jablko, sladidlo sukralóza.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 4 tablety za deň, najlepšie spolu s jedlom.

Hmotnosť obsahu: 19,5 g / 30 tabliet

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte mimo dosahu malých detí! Skladujte pri teplote 5 - 25° C. Chráňte před vlhkom a priamym slnečným svetlom! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok sa nesmie používať jako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Obsahuje sorbitol: nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.