Tu nakupujete priamo od výrobcu. Doprava zdarma pri objednávke od 59,50 €.

Melatonín 60+10 tabliet

Kód: 393
Neohodnotené
Značka: Virde
€16,33
Skladem

Prírodný hormón. ktorý pomáha skrátiť dobu potrebnú na zaspanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Melatonín je prírodný hormón, pri jeho prirodzenom nedostatku v závislosti od veku (produkcia v tele postupne klesá) prípravok slúži k jeho doplneniu do organizmu. Melatonín napomáha dosiahnuť súlad s denným a nočným cyklom - pomáha skrátiť dobu potrebnú na zaspanie. U osôb vystavených pri cestovaní časovému posunu po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag) prispieva k zmierneniu subjektívnych pocitov únavy.

Balenie: 70 tabliet

Hmotnosť obsahu: 17,5 g

Zloženie na 1/4 tablety: mikrokryštalická celulóza, talok (objemové činidlá), stearát horečnatý (protihrudkujúca látka), melatonín 1,25 mg.

Dávkovanie: dospelí 1/4 tablety denne, pred spaním.

Upozornenie: Užívajte iba pred spaním. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Priaznivý účinok na zaspávanie sa dosiahne pri konzumácii 1 mg melatonínu tesne pred spaním. Priaznivý účinok pri časovom posune sa dosiahne pri príjme minimálne 0,5 mg melatonínu tesne pred časom spania prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto určenia.

Ako rozštvrtiť tablety